Olles paindlikud, püüame me vastu tulla igale Teie soovile ning võtta arvesse iga üksiku ürituse eripära. Kuna iga kliendi soovid ja nõudmised on erinevad, ei ole me koostanud ühtset, igas olukorras kehtivat hinnakirja – lõplik hind kujuneb vastavalt sellele, mis laadi ja kui mitmele inimesele lauda soovitakse tellida, aga samuti sellest, kas üritus soovitakse pidada enda või meie ruumides.

Hinnapakkumise saamiseks võite meile helistada või kirjutada. Hinnapäringu kättesaamise järgselt võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust (NB! suvekuudel võib seoses suure töömahuga pakkumise saamine võtta mõned päevad aega - kui teie sündmus on toimumas peatselt ning vajate pakkumist kiirelt - palun helistage 5554 2283). Vaata ka näidismenüüsid lehe ülaservas!

NB! Meie pagar valmistab ka kondiitri- ja pagaritooteid. Kringli kilohinnaks on 14 eurot. Tordikilo maksumus jääb 20 ja 25 euro vahele, olenevalt sordist ja kaalust. Valikus on Britta tort (KLIENTIDE LEMMIK!), šokolaadi-toorjuustutort kirssidega, meetort, vaarika-kohupiimatort, sidrunitort tumeda šokolaadiga.

Hinnapakkumise saamiseks soovitame täita allolev vorm:

Email again:
Toitudest ja jookidest soovin:
Lisaks toidule soovin: