Jõulupakkumine

Sellel postitusel on 1 vastus
Öökülmad on tagasi, ning taas on kätte jõudnud aeg hakata planeerima aastalõpupidustusi. Tutvu meie jõulupakkumistega!

Jõulupakkumine I

*praad – ürtidega küpsetatud sealiha, aedviljad sinepises kastmes, praekapsas, ahjukartul, kokku 500g inimese kohta.

*salatid: klassikaline kartulisalat 80g, värske salat õlikastme ja seemnetega 70g.

*suupisted: marineeritud saidakala, heeringa-mädarõikaleivake, täidetud munad, jõulusealiharull ingveriga, pidupäevasült sinepiga, kana-tüümianipallid, singi-baklažaanirullid, aedviljarullid tšillise toorjuustukreemiga, puuviljad-aedviljad kaunistuseks, 300 g.

*magus: meetort, 100 g.

Maksumus 10-le inimesele: 165 eurot. Maksumuses sisaldub kohaletoimetamine Tartus, Nõos, Elvas (kokkuleppel mujal). Lisatasu eest pakume täisteenust laua katmisest koristamiseni kõigi vajalike nõude ja jookidega.

 

Jõulupakkumine II (külmlaud + magus)

*salatid: pidulik kartulisalat, suitsukanasalat selleri ja riisiga, singi-oasalat, 300 g inimese kohta.

*suupisted: marineeritud saidakala, heeringa-mädarõikaleivake, täidetud munad, jõulusealiharull ingveriga, pidupäevasült sinepiga, mesised kanavardad, singi-baklažaanirullid, quiche pirni ja sinihallitusjuustuga, puuviljad-aedviljad kaunistuseks, 350 g.

*magus: jõuluhalg, 120 g.

Maksumus 10-le inimesele: 135 eurot. Maksumuses sisaldub kohaletoimetamine Tartus, Nõos, Elvas (kokkuleppel mujal). Lisatasu eest pakume täisteenust laua katmisest koristamiseni kõigi vajalike nõude ja jookidega.


Eelmine
Sama vinge pidu, aga soodsamalt!
Järgmine
Telli sushit!

1 vastus

Tere!

Kas pakute cateringi 25.12.19? Oleksin huvitatud teie jõulupakkumisest II 30 inimesele. Kas te ka menüü osas muutusi teete? Magusat jõuluhalgu ei sooviks. Täpsustuseks küsiksin ka suitsukana selleri salat riisiga kohta. Kas see on koorega...? Kui muutusi teete, siis asendaks magusa ja ehk ka suitsukanasalati jne muuga?

Vastust ootama jäädes,

Janne Maran
Janne Maran, 29. november 2019

Lisa kommentaar

Email again: